Co děláme

Vyvíjíme webová a mobilní řešení na míru. Máme zkušenosti a velké odhodlání vytvořit skvělý výsledný produkt. Velmi intenzivně se zaměřujeme na uživatelskou přívětivost a jednoduchost používání našich řešení.

Navrhujeme a vyvíjíme webová a mobilní řešení na míru

Registrační systémy

Základní systém pro řízení klíčových informací a procesů ve vašem podnikání.

Smart POSM

Podpora prodeje chytrými poličkami, dotykovými obrazovkami, interaktivními pulty, nebo kiosky. Více

Mobilní aplikace

Realizujeme nativní aplikace pro iOS a Android i webové (HTML5) mobilní aplikace.

Workflow systémy

Interní systémy pro podporu firemních procesů - tvorba dokumentů, schvalování ...

Zákaznické portály

Portál pro komunikaci s vašimi zákazníky či partnery napojený na vaše interní systémy.

Aplikace na míru

Aplikace dle vašich požadavků a potřeb přesně na míru.

Postup realizace

1. Analýza a tvorba specifikace řešení

V první fázi projektu společně projdeme vaše požadavky a potřeby a vytvoříme návrh uživatelského rozhraní a funkční specifikaci projektu. Součástí specifikace je definice cílů a cílové skupiny, struktury portálu, funkční a technický popis řešení, harmonogram, specifické požadavky ad. Součástí je také vytvoření prototypu řešení (wireframes). Ty slouží pro návrh layoutu stránek, rozmístění a velikosti klíčových prvků a ukázku funkcionality. Při tvorbě prototypů dbáme velmi na maximální uživatelskou přívětivost, jednoduchost ovládání a na přizpůsobení webu různým zařízením (mobil, tablet, pc).

2. Tvorba grafického návrhu

Vytvoříme moderní grafický návrh, který bude respektovat grafický manuál, barvy a samozřejmě i jednotný vizuální styl. Grafický návrh vychází ze schválených prototypů. Vytvoříme nejprve grafický návrh úvodní stránky a poté rozpracujeme grafické návrhy standardní podstránky a dalších klíčových stránek.

3. Implementace řešení

Implementace zahrnuje vytvoření HTML5/CSS3 šablon podle schváleného grafického návrhu a vývoj všech požadovaných funkcionalit podle schválené specifikace. Řešení optimalizujeme pro nejpoužívanější prohlížeče a také pro různé zařízení (počítač s velkým monitorem, tablet, smartphone).

4. Testování a doladění

Po dokončení implementace je klientovi předvedena testovací verze řešení, kterou si klient řádně otestuje a po doladění připomínek je řešení připraveno pro spuštění. Zároveň probíhá uživatelské testování a ladění detailů a optimalizace UI a UX.

5. Spuštění, provoz a podpora

Zajistíme provoz webu na našich serveru (hosting) a podporu při provozu i rozvoji řešení.

Technologie

PHP

PHP je dnes jedna z nejrozšířenějších webových platforem, využívána od malých projektů až po ty největší (např. Facebook, Wikipedia, Yahoo, Apple, Flickr a mnoho dalších). U nás využíváme zejména prověřené frameworky Symfony2 a Nette..NET/Sharepoint

Ve světě firemních aplikací je dnes velmi rozšířena platforma .NET od společnosti Microsoft. My ji využíváme zejména s použitím portálového řešení SharePoint pro správu dokumentů, kolaboraci uživatelů, intranety a workflow.iOS

Populární platforma pohánějící všechna zařízení od společnosti Apple, pro kterou připravujeme nativní mobilní aplikace.Android

Dnes nejrozšířenější mobilní platforma na světě od společnosti Google, pro kterou připravujeme nativní mobilní aplikace.Jak vyvíjíme?


Vždy děláme důkladnou analýzu a rozmýšlíme, jak systém navrhnout, aby splnil vaše požadavky a zároveň se dobře používal.

Vždy připravíme detailní wireframes (prototypy) celého řešení s popisem všech prvků a funkcionality - slouží nám poté jako zadání pro vývoj.

Píšeme kvalitní kód, dokumentovaný, dobře rozvržený a myslíme na budoucí rozvoj systému.

Máme připravené ověřené komponenty, ze kterých jsme schopni rychle a kvalitně sestavit funkční řešení.

Všechny úkoly evidujeme v interním systému a postup prací tak můžete pohodlně sledovat.

Pracujeme agilně a víme dobře, že nejlepšího výsledku se často dosáhne až na několikátý pokus.