Digitální řešení pro retail.

Zvyšujeme efektivitu vašich obchodních sítí pomocí inovativních digitálních řešení.

Napište nám

zaměřte se na zákazníka

Komplexní digitální řešení pro maloobchodní prodejny.

Dodáváme komplexní řešení integrovaná se systémy SAP, Microsoft a dalšími, která pomáhají maloobchodním podnikům růst. Naše řešení rozhraní řízeného prodeje pro prodejce pomáhají maloobchodníkům stát se progresivními hráči na trhu a snadněji dosahovat svých obchodních cílů.

Více než jen pokladna

Pokladní a věrnostní systém

POSIGNEO je moderní servisně orientované softwarové řešení, které umožňuje odbavení zákazníků prostřednictvím jednotlivých prodejních kanálů v rámci sítě maloobchodních prodejen.

Je optimalizováno pro přímou integraci se systémem ERP bez nutnosti transformace kmenových dat.

#móda #drogerie #tabák #elektronika #potraviny

Odbavení zákazníka

Využijte veškeré služby, které vám zajistí bezproblémový provoz všech vašich obchodů a pokladen.

Správa zákazníků

Udržujte a spravujte databázi zákazníků, zpracovávejte záznamy o transakcích věrnostních karet, jako je připisování bodů nebo kreditů.

Staňte se progresivními hráči na trhu

Dodáváme komplexní řešení integrovaná se systémy SAP, Microsoft a dalšími, která pomáhají maloobchodním podnikům růst.

Digitální řešení ve vašich prodejnách

Vymýšlíme a realizujeme inovativní digitální řešení na míru pro vaše prodejny či na veletrhy. Máme za sebou desítky instalací po celém světě pro prestižní světové společnosti. Zaujměte své zákazníky a podpořte jejich rozhodnutí k nákupu.

Realizovali jsme například interaktivní světelné stěny, chytré prodejní automaty, chytré regály, inovativní fotobudky s využitím AI.

Všechna řešení pohání naše centrální platforma pro vzdálenou správu, monitoring a konfiguraci zařízení.

E-commerce aplikace

Umíme vám pomoct se specifickým e-commerce projektem jako například online konfigurátor produktů, interaktivní hra nebo mobilní nákupní aplikace.

Řízení hosteskových kampaní s Posigneo Flows

Inovativní mobilní aplikace určená pro hostesky v terénu umožňující plánovat směny a sbírat data z terénu, která lze následně vyhodnocovat pomocí reportingových nástrojů.

Aplikace umožňuje konfiguraci oslovení zákazníka podle předpřipraveného scénáře, pro sběr dat hosteskou, zajišťující dostatečné množství flexibility pro prezentaci produktů a analýzy trhu.

Se zákazníky budujeme dlouhodobé vztahy.