Kompletní řešení pro sport.

Pomáháme sportovním subjektům digitalizovat jejich agendu a zvyšovat efektivitu komunikace.

Napište nám

ve sportu jsme jako doma

Řešení pro sportovní subjekty od člena až po management

Naším cílem je poskytnout vhodné řešení, které bude odpovídat potřebám našich klientů a které budeme společně dále rozvíjet a podporovat. Díky monhaletým zkušenostem s vývojem software pro sportovní kluby, turnaje i pro sportovní svazy jsme schopni poskytnout komplexní řešení, které bude plně odpovídat potřebám naších klientů.

Věnujte se sportu, ne papírování

Řešení pro sportovní svazy

Designeo svazový informační systém je komplexní nástroj pro správu agendy sportovního svazu – od samotného člena po management.

Evidence klubů, členů a sportovišť

Kompletní správa členů, jejich poplatků a licencí, vzdělávacích akcí, přestupů a hostování, matrik klubů a sportovišť.

Soutěže a reprezentace

Příprava ročníku, soutěží, generování utkání, kol, sezon a plnohodnotné zadávání průběhu utkání a správa reprezentace.

Ekonomika a žádosti

Generování poplatků, online platby – integrace platební brány, párování plateb z banky, napojení na účetnictví a automatizovný systém žádostí.

Web včetně členské a klubové zóny

Integrace CMS pro vlastní správu webu, publikace novinek a svazových zpráv, osobní zóna pro členy a klubová zóna pro správce klubů.

Systém pro sportovní turnaje

Řešení pro větší sportovní turnaje v kolektivních sportech, které vám zajistí správu týmů, rozlosování, evidenci výsledků i fakturaci služeb. Vše je doplněno o web a mobilní aplikace turnaje.

  • Pro všechny týmové sporty
  • Kompletní administrace turnaje
  • Přehledy a statistiky
  • Webová a mobilní aplikace
  • Live výsledky
Více o turnajovém systému

Digitální řešení pro sportovní kluby

Zlepšete výkony Vašeho sportovního klubu s naším řešením na míru. Společně s Vámi vytvoříme strategii pro úspěšné využití našeho softwarového řešení, které bude přizpůsobené specifickým potřebám Vašeho klubu.

S naší pomocí můžete například získát efektivní nástroje pro správu a koordinaci týmu, takže budete mít více času na trénink. Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci s zdokonalením Vašeho klubu!

“Původní aplikace byla nahrazena novým online systémem včetně mobilní aplikace na sledování online výsledků, který nám umožnil efektivní management ve všech fázích turnaje.”

Jaroslav Chvalný

PHC

“Spolehlivost a výkonnost systému se ukáže až ve špičce, kdy se během krátké doby začne hrát a návštěvnící chtějí vidět aktuální živé výsledky. Designeo turnajový systém nás nezklamal.”

Martin Vaculík

PG/CO/PWO/PM

“Klíčovým faktorem pro nás bylo, jakožto pro rozbíhající se turnaj, možnost rychlé instalace, rozběhnutí a pak i samotné správy od počátku až do konce. A to při rozumné investici, i když jsme ještě malý turnaj.”

Jakub Lébl

PVG

Se zákazníky budujeme dlouhodobé vztahy.